دانلود آهنگ بیکلام Millionerche از حسنو شنلندریجی

دانلود آهنگ بیکلام Millionerche از حسنو شنلندریجی

دانلود آهنگ بی کلام ترکی حسنو شنلندریجی بنام Millionerche

منتشر شده در وب سایت آقای صدا Sir Voice

Download Song From Singer Hüsnü Şenlendirici Called Millionerche

Exclusive by SirVoice.ir

دانلود آهنگ با قابلیت اسکن بارکُد QR

کاور اختصاصی موزیک از وب سایت آقای صدا

امتیاز کل 2.5 از 5 کل آرا 4
دانلود آهنگ بیکلام Millionerche از حسنو شنلندریجی

دانلود کاور این موزیکتوجه !

چنانچه لینک دانلود این مطلب مشکلی دارد و یا اینکه اشتباه تایپی در متن آهنگ وجود دارد لطفا در بخش کامنتها با ما در میان بگذارید .

Hüsnü Şenlendirici - Millionerche

Hüsnü Şenlendirici - حُسنو شَنلندریجی (متولد 12 ژوئیه 1976 در برگاما ، ترکیه ) نوازنده ترک است. او از خانواده ای از موسیقیدانان است: پدربزرگ وی کلارینت و شیپور می نواخت ، پدربزرگ دیگر او Otmar Köfteci کلارینت می نواخت و پدرش Ergün Şenlendirici شیپور می نواخت.

در سال 1988 Hüsnü Şenlendirici در هنرستان موسیقی ترکی دانشگاه فنی استانبول تحصیل کرد که در سال 1992 بدون مدرک دانشگاهی آنجا را ترک کرد. او در "نوار مغناطیسی" نوازنده سازهای کوبه ای Okay Temiz بازی کرد و در صدها جشنواره در ترکیه به اجرای برنامه پرداخت.

او همچنین به همراه پدرش ارگون شنلندریجی عضوی از گروه "لاچو" بود. او با گروه Sulukule خود ، موسیقی سنتی می نوازد . وی همچنین گروه های "Laço Tayfa" و "Hüsnü Şenlendirici & Saz Arkadaşları" را تأسیس کرد که با آنها کنسرت های زیادی در داخل و خارج از کشور برگزار کرده و در جشنواره ها شرکت کرده است. وی بسیاری از نوازندگان موسیقی ترک را همراهی کرده است. او با گروه "Laço Tayfa" آلبوم "Bergama Gaydası" را منتشر کرد. در سال 2005 او آلبوم انفرادی خود را با نام "Hüsn-ü Klarnet" منتشر کرد.

در استانبول ، در ژوئیه 2012 ، او با Dhafer Yousseff ، Aytaç Doğan و دیگران اجرا کرد.

 

© Lyric Song By www.sirvoice.ir ®2020-2021 (1399)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.